فرصتی برای گرفتن بادها

گرفتن باد

یک عادت همیشگی است این گرفتن باد و گوش دادن به موسیقی و زمزمه و گاهی شعر که میتواند کیلومترها در هوای حتی گرم آدم را نه نه ببخشید الی را سرگرم کند. من از یک سفر تقریبا کوتاه مدت بازگشتم. سفری دو روزه به شهری که شاید بتوان گفت ریشه خانواده من و در واقع محل تولد پدر است، همدان. مهمترین عنصر این سفر تجربه یک هوای فوق العاده مطلوب در کنار غار علیصدر بود. البته آثار باستانی این استان برای کسی که برای بار اول به این شهر سفر کند بسیار است اما برای من شاید این بخشش چندان جذاب نباشد چون هر کدام را بالغ بر صد دفعه دیده ام. ولی هوای خوب و سالم و خنک که تقریباً برای ما تهران نشینان قحط است یک کیمیاست که تجربه  بسیار  ارزنده ای بود.

در این پست چند عکسی از این سفری که در آن زیاد انگیزه عکاسی نداشتم و بیشتر عکسها وارد آرشیو عکسهای خانوادگی البته بدون من شد ببینید. (چرا بدون من؟؟؟؟خب مشخصه چون من همیشه پشت دوربین بوده ام و هستم. از عکسهایی هم که دیگران از من میندازند لذتی نمی برم.)

 

حاشیه ها:

۱. زهی خیال باطل اگر فکر کردید بنده فوتبال ندیدم. فوتبالها را تمام و کمال از تی وی هتل نگاه کردم و با تمام وجود به تیمم افتخار میکنم. هرچند این پست ربطی به فوتبال ندارد.

۲. پلیس مانند همیشه چندباری پدر ما را به دلیل سرعت بیش از حد و البته سبقتهای متعدد غیر مجاز در جاده گرفت. یک بار یکی از آنها پدر را جریمه نکرد و به جایش خواست ۵۰۰ تومان به صندوق صدقات بیاندازد. پدر هم عینهو صادق مشکینی در لیلی با من است هنوز داخل ماشین ننشسته ۵۰۰ تومان را کنار گذاشت و در اولین صندوق صدقات انداخت.

۳. بنده داشتم از عکس کریستین رونالدو عکس برداری میکردم. چند تا از این جوانهای خوش تیپ روزگار همان دم که داشتند من را نگاه میکردند دویدند داخل مغازه و پوستر وی را خریداری کردند.

۴. پیشنهاد میکنم در این هوای گرم یک بار به غار علیصدر بروید و از هتلهای آنجا برای یک شب در آرامش و هوای خوب خوابیدن استفاده کنید.

 

معجون هزار مغز

سوغاتهای همدان.

کریستین عشق!

مانی و رویای اسپایدر من

همچنان کریستین رو عشق است!

 دمپایی هایی چشم نواز

گردنبدهای چشم نواز

 سفال، سوغات لالجین همدان

خروس لالجینی سربلند با همسرانش زندگی میکرد

 

 مقبره باباطاهر

سبزه میدان همدان

مقبره بوعلی

 

نگاه های شما(22)

/ 0 نظر / 18 بازدید