یادم تو را فراموش؟!

از عصر تا الان هزار بار گفتم «یادمه»...

 

درست حدس زدید جناغ شکاندیم... بله بله V مرغ را شکاندیم... البته فقط V مرغ را... خودمان هنوز Vدار هستیم... آقا این قضیه برامون شاخ شده ناجور! خوب باید یادت باشه دیگه! بعد نمی‌دونم چرا طرف ما رعایت دست علیل ما را نمی‌کند سینی بگیرد، بشقاب بگیرد، میوه بگیرد، بهش می‌گم دستم شکست بگیر! می‌گه خوب بده... بعد دقیقا در نقطهٔ حساس ماجرا بلند می‌گوید «یادمه»... حتی وقتی غرق در مطالعه است!!!... این کلمه = جگر سوزی من... خوب عزیزم، مادرم، بیا و برای بچه‌ات کوتاه بیا! نخیر قضیه جدیست... بنده نیز در این امر کوتاهی نکردم و تا می‌توانستم خودم را به در و دیوار زدم تا پیروز باشم و هنوز نشدم! البته خوب هنوز هم نباختم... ولی آی کار کردم، هی رفتم چیز میز آوردم دادم دستش ولی نشد که نشد! یعنی تصور می‌کردم اگر پای دستم را وسط بکشم همه چیز ردیف می‌شود که نشد! البته شرطمان سر چیز مهمی نیست ولی خوب مهم نفس عمل بازی و پیروزیست دیگه!  راهکاری چیزی ندارید جهت پیروزی؟؟؟

 

گاهی فکر می‌کنم در بهترین خانهٔ دنیا زندگی می‌کنم... خانه‌ای که شاید ظاهرش خانهٔ آرزوهای من نیست با آن گلدان‌های بنفشهٔ کنار حوض ولی خوب مهم آدم‌های این خانه هستند که عاشقانه دوستشان دارم و آرامش و امنیتی دارم که با هیچ جا عوضش نمی‌کنم... امروز از عصر که به خانه آمدم بی‌خیال دنیای خودم شدم و نشستم وسط گل قالی و تا دلتان بخواهد برای همه شکلک درآوردم و مسخره بازی... مدام قهقهه زدم تا صدایم در تمام دیوارهای خانه نفوذ کند و یادشان نرود من هستم، من هنوز هستم... در این خانه که بیشتر اوقات به خاطر آرامش من و روحیه‌ام ساکت است و بی‌صدا...

***

دوستان عزیزی که از حال دستم جویا شدید...ضمن تشکر از شما باید عرض کنم دردناک است ولی حس می‌کنم رو به بهبودی است... مشکل بزرگ آن بود که امروز وقتی بعد از یک ساعت و نیم تأخیر از قرار کاری‌ام به مقصد رسیدم دست نامبرده به شدت به در آسانسور برخورد کرد و آآآآآآآآآه بلندی از نهادم بلند شد... احتمالاً یه نفرینی چیزی از سوی رؤسا پشتم بوده... خب خواب موندم مگه چیه؟؟؟

بعدنوشت: باختم

پی نوشت: من در متن جناغ، را با غ نوشتم و چند تن از دوستان در نظرات با ق! از ابتدا بنابر نوع تلفظ واژه فکر می کردم غ تلفظ می شود نه ق، خواستم با شما به اشتراک بگذارم که با توجه به فرهنگ معین و لغت نامه دهخدا این واژه با غ صحیح است...البته ممکن است در بعضی فرهنگها شکل واژه با ق هم آمده باشد و من ندیدم. روی لینکهای زیر کلیک کنید:

فرهنگ معین

لغتنامه دهخدا

فرهنگ فارسی

 

 نگاه های شما(46)

/ 0 نظر / 25 بازدید