شادی از نوع نیمه شعبان

امروز نیمه شعبان بود....
خیلی خوب بود و خیلی خوش بودم و این خودش خیلی برای من خوبه...راستش یه حس درونی مثبت داشتم... شهرداری منطقه ما انصافا توی این مدت کولاک کرده بود با برنامه هاش...من که همیشه برام این چیزها مسخره بود امروز به نیت عکس برداری از حضرت مانی خان رفتم به این جشن و قرار بود زود برگردم خونه ولی خوب تا آخرش موندم...بساط خنده و شیرینی و رقص و اینها همه به راه بود...بعد از اونجایی که یه شعار دارم که شادی حق ماست دیدم چندان هم اونجا حق خوری نمیشه برای همین یه کم از حقم رو از دهن شیر کشیدم بیرون... ولی خب آخرای برنامه کار داشت به جاهای باریک کشیده میشد...رقص نور و آهنگ کامران و هومن و مردهایی که وسط می رقصیدن و زنهایی که با هو و هو و کف حمایت میکردن مردها رو ... دیگه داشتن تقاضای نانسی عجرم و حیفا میکردن که در طرفه العینی مراسم جمع و جور شد...
حالا چند تا نکته حاشیه ای خدمتتون میگم شاید یه لبخندی هم شما زدید:
۱.  این فیلم رو ببینید ... خواهش میکنم فقط به شیوه رقص این پسره که جلوی دوربین منه دقت کنید ...مطمئناً شاد خواهید شد...این بلوز نارنجی فینقیل هم مانیه... (لینک دانلود فیلم)
۲. مانی در این جشنها تا دلتون بخواد خوشگذروند به خصوص که تغییر چهره هم میداد....یه بار گربه شد و یه بار دزد دریایی (البته دفعه دوم هم اصرار داشت باز گربه بشه و ما تقریباً یه ساعتی وقت گذاشتیم تا قبول کرد دزد دریایی بشه) بعد چون بهش قول دادم که به قول خودش بذارم تو اینترت برای همین عکسهاش رو میذارم اینجا:
وقتی مانی گربه بود
/ 0 نظر / 8 بازدید