بازی خطرناک با الی

خب من بار‌ها عنوان کردم که به شدت اهل هر نوع بازی هستم، بازی پلیسی، بازی عاشقانه، بازی جاسوسی، بازی کامپیوتری، خاله بازی، عروسک بازی، رفیق بازی خلاصه هر چی که توش «بازی» داره من پایه‌اش هستم عمیق... راستش چند روزی دوباره به قهر با محیط درونی بلاگفا نیاز دارم... یک نفر که متأسفانه از زیر بته به عمل آمده و نام ندارد و برای معرفی خودش مجبور است از نام‌های سایرین استفاده ‌کند حالم را به هم زده... پس حالا ما به سلامتی خودمون و نابودی همهٔ نامرد‌ها بازی می‌کنیم. این بازی برای خودم جذاب و باحاله شما رو نمی‌دونم خواهش می‌کنم اول شرایط بازی رو بخونید بعد توش شرکت کنید.

نکات مهم قبل از بازی که باید حتماً خواند:

۱. ابتدا در مورد من (الی) فکر کنید و تصور کنید می‌خواهید با من یک مصاحبهٔ بدون مرز داشته باشید با موضوع آزاد بدون سانسور.

۲. ممکن است چند سؤال در مورد من  به ذهنتان خطور کند یا تا به حال خطور کرده باشد.

۳. حالا به لینکی که در انتهای همین پست گذاشتم داخل شوید.

۴. لطفاً نام و یا لینک خود را نگذارید. دقت کنید نگذارید. یعنی همه نا‌شناس باشید. (یک بار دیگر به کلمات کلیدی دقت کنید: نگذارید، نا‌شناس...آفرین)... فکر هم نکنید که گذاشتن نام یا لینک خودشیرین بازی است... همه یکدست باشید...

۵. سؤالتان را بنویسید.

۶. هر سؤال را در یک کامنت بنویسید. (یعنی اگر دو سؤال داشتید دو کامنت بگذارید تا پرسیدن صد سؤال هم آزاد است فقط سعی کنید سؤالتان تکرار پرسش دیگران نباشد...گفتم سعی کنید...نگفتم همهٔ کامنت ها را بخوانیدها!)...دقت کنید جملاتتان سؤالی باشد...یعنی طوری باشد که آخر جمله نیاز به علامت سؤال داشته باشد(؟) ...از ساحت تمام ادیبان و ادب دوستان بابت این توضیح واضح ضایع معذرت فراوان می خواهم!...در ضمن فقط پرسیدن سؤالات جفنگ ممنوع است! منظورم از جفنگ که احتمالاً واضح است چیست...با اینکه سؤالات تأییدی نیست ولی اگر از این دست سؤالات پرسیده شود حذف خواهم کرد...توضیحات زیادی از سؤال هم خواهشمندم ندهید!

۷. در انتها مثلاً ۲۰۰ سوال جمع می‌شود که در پست بعد بنده به شیوهٔ خودم به آنها پاسخ خواهم داد. عنوانش را هم می‌گذاریم مصاحبه بدون مرز خوانندگانم با من!

۸. در مورد این بازی به یک پایان خپلکی فکر کنید... پایان خپلکی که می‌دانید یعنی چه؟ یعنی یک قرار دسته جمعی وبلاگی و ماچ و بوسه (البته در محدودهٔ شرعی چون حوصلهٔ اماکن ندارم) و سایر قضایای جالب برای شما از جمله هدیه هایی که این مدت تلنبار شده روی دست ما و اینا که الان شرحش نمی‌دم...

۹. یک نکته که شاید شما را به هراس بیاندازد ماجرای کانتر و آی پی و این حرف هاست... خب بلاگفاکاران آگاه هستند که ما امکان رویت آی پی نظردهندگان را نداریم و فقط آی پی بازدیدکنندگان را داریم... لینک شرکت در این بازی به کل مربوط به این وبلاگ هم نیست... و از وبلاگ تست قالب ماست که نه کانتر دارد و نه هیچ چیز دیگر.... پس مطمئن باشید بنده شما را شناسایی نخواهم کرد راحت باشید... به طور کل من اواخر سال قدرت مچ گیریم رو از دست می‌دم خیالتون راحت!

۱۰. اینکه چرا نظرات همین پست را باز نمی‌گذارم تا سؤال بپرسید، بسیار واضح است چون نمی‌خواهم سوالات شما با نظرات وبلاگم تداخل پیدا کند و می‌خواهم به صورت جداگانه همه را داشته باشم. پس راه انتخابی من راه خوبیست شک نکنید.

سوالهای  شما

 

/ 0 نظر / 10 بازدید